Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ocak 2019

Erkeklerin İnandığı Cinsel Mitler

Bütün erkeklerin yetişkin filmleri izleyip ve daha sonra bunlara gerçekten  inanmaya başladıkları se ks mitlerini Kadının Kitabı.com’da bir araya getirdik.
Bu tür filmleri izlemek iyi midir kötü müdür? Bunu tartışmıyoruz. Ancak her erkek bunları izler ve bilinçaltında olumsuz  ve yanlış olan sadece hayalden ibaret düşünceler  yaratır. Nedense erkekler izledikleri bu filmlerin çoğunu gerçek hayatta olur gibi algılar. İşte biz de bu yazımızda erkeklerin  filmlerden öğrendiği yanlış mitleri sizlerle paylaşıyoruz.

[ads1]
1. Kadınlar her zaman sonuca ulaşır!

Kesinlikle hayır. Hiç bir kadın her cinsel ilişkide doyuma ulaşamaz. Ama yetişkin filmlere baktığımızda kadınlar her zaman, her koşulda ve her şekilde ulaşmaktadır. Yaşadığımız hayattan tamamen uzak olan bu görüntüler gerçek dışı sayılabilecek niteliktedir. Erkekler manken gibi uzun boylu, fit vücuda sahip ve makyajlı bu kadınları görerek kendi karılarının da aslıda böyle olması gerektiğini ve o şekilde olmalarını ve davranmalarını beklerler. Aslında bencil düşünürler. Çünkü o çekimlerindeki erkekler de kendileri gibi göbekli ve şişman değiller. Oradaki erkekler de kadınlar kadar bakımlı ve yakışıklıdır.
İşte kadınlar da erkeklerin bu egosunu tatmin etmek için taklit yapıyor ve onun gurur duymasını  sağlıyor.

2. Kadın her an hazırdır!

İzlediğimiz bütün yetişkin filmlerde ön sevişme yapılmaz yakışıklı ve kaslı erkek olur ve onu gören kadın hemen tahrik olur ve ilişkiye girmek ister.İşte olay bu kadar basittir. Gerçekte öyle midir? Hayır !
Öncelikle gerçek yaşamda kadının etkilenmesi gerekir. Ön sevişme olmadan yapılan ilişki kadın kendini sadece cinsel obje olarak görür ve öyle hisseder. Kadınların doğası  gereği erkekler gibi hemen boşalamazlar. Ama bunu anlayamayan bir erkek olduğu zaman kadın da taklit yapmak zorunda kalır.

3. Erkekler art arda cinsel ilişkiye girebilir!

Biz kadınlar biliyoruz ki erkekler, kadınlar kadar çok doyuma ulaşamazlar. Bir kadın mas- türbasyon yaptığında art arda 10-15 hatta istediği kadar zevk alabilir. Erkeklerin 2. defa olabilmesi için en az 15 dakika ara vermesi ile olur. Ancak yetişkin filmlerdeki erkekler robot gibi dakikalarca ilişkiye girseler de  boşalmıyor. Gerçekte bir erkeğin ilişki ortalama süresi 3-4 ya da 5 dakikadır. Erkeklerin  çoğu kadınların 30 dakika boyunca ilişkiye girmek istediklerini ama kendilerinde bir kusur olduğu için 3- 4 dakikada bittiklerini zannederler.
Hatta bazı erkekler uzun süre yapabiliyorum havasına girmek için geciktirici ilaçlar kullanırlar.

[ads2]5. Erkekten hoşlanan kadın hemen ilişkiye girmek ister!

Hiç bir kadın (işi gereği değilse – genel evde çalışmıyorsa) ilk gördüğü erkekle birlikte olmak istemez. Önce onunla konuşup, tanışmak ister. Eğer erkekten elektrik  alırsa onunda ilerleyen zamanlarda sevişmek isteyebilir. Kadınlar kendilerini anında ulaşılır kadınlar gibi basit görmek istemez. Eğer her gördüğü erkekle birlikte olursa kıymeti kalır mı?

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz