Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ocak 2019

Erkek, Kadının Yatakta Taklit Yaptığını Anlayabilir mi?

Birçok erkeğin içini kemirdiği halde asla  “sen taklit mi yapıyorsun?” diye soramadığı bir soru bu. Bazen erkek ya da erkekle alakası olmayan problemler yüzünden kadınların çoğu cinsel hayatında mutlu olamamakta ve bunu da dile getirememektedirler.

[ads1]

Bu aslında kültürümüzden kaynaklı bir baskı veya tabuları olan kişilerin korkularından dolayı ifade edemedikleri büyük bir sorundur. Cinsel ilişki kadın ve erkekle yapılıyorsa iki tarafın da zevk alması gerekir.
Gelişmiş ülkelerde eğer bir erkek kadını cinsel anlamda mutlu edemiyorsa bunu direkt olarak hiç sıkılmadan söylüyor ve tavrını koyabiliyor. Çünkü gelişmiş ülkelerde cinsellik bir ayıp değil iki taraflı yaşanması gereken bir ihtiyaç olarak görülüyor.

Yeni yeni Türkiye’de de kadınlar görerek ve duyarak bu tür davranışlardan etkileniyor ve kendini de düşünmeye başlıyor. Cinselliğin sadece çocuk sahip olmak için veya erkeği mutlu etmek olmadığının bilincine varıyor.

Ancak Türkiye’nin birçok kadını hala orgazm olamamanın bir kusur olduğunu ya da partnerinin vereceği tepkiyi düşünerek kendini hiçe sayıp sevişme esnasında orgazm taklidi yapmaya başlıyor.

İşin kötü tarafı bu problemi su yüzüne çıkarıp konuşmadığı için kadın psikolojik olarak her yatağa yattığında yine taklit yapma moduna girerek bu zevkten mahrum kalıyor ve cinsellik tek taraflı bitiyor.

Peki her defasında ilişkiye giren erkek kadının taklit yaptığını anlayamaz mı? Asıl sorumuz buydu.Bu sorunun cevabını tüm kadınlar biliyor ama erkekler her zaman şüphede kalmaya devam edecek.
Erkekler bir kadının taklit yaptığını asla anlayamayacak. Çünkü erkeklerin izleği cinsel içerikli videolarda kadının nasıl davrandığını  görüyor. Bunu da kadınlar bildiği için erkekleri nasıl inandırabileceğini çok iyi biliyor ve kusursuz bir şekilde taklidini yapıyor.

[ads2]
Aslında kadınlar sonuca ulaştıklarında erkeğe göre çok daha fazla boş.alabiliyorlar. Erkekler ilk boşalmadan sonra belli bir süre bekleyip ikinci ilişkiye girebildikleri halde kadınlar bir ilişki esnasında üst üste defalarca olabilmektedir. Buna da zincirleme deniliyor.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz