Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ocak 2019

Erkeği Kendinize Nasıl Bağlarsınız?

Uzun bir ilişki dönemi geçiriyor olabilirsiniz. Artık erkek arkadaşınızın size eskisi gibi bakmadığını, eskisi gibi iltifat etmediğini, hatta ve hatta artık sizi sevmediğini ve soğudunu hissediyorsanız kadının kitabı.com olarak onu nasıl tekrar kendinize bağlayacağınızı birkaç küçük ipucu vererek problemi çözmenizde yardımcı olacağız. Eğer önerilerimizi uygularsanız erkek arkadaşınızın size daha farklı baktığını ve tekrar onun gözüne girdiğinizi göreceksiniz.

[ads2] İşte ilişkinizi canlandıracak ve tazeleyecek 6 önerilerimiz:

1. Çok hevesli görünmeyin

Kadınların en fazla hata yaptı ilişkin içindeyken çok fazla İlgili, alakalı ve aşırı istekli olduğunu göstermesidir. Erkekler kadınların aksine bu tür durumu Çok beğenmezler ve hoş karşılamazlar. Erkekler daima zor olanı severler. Kolay ulaşamayacağı şeylere değer verirler. Aslına bakarsanız biz kadınlarda aynıyız. Üzerimize çok düşen erkeği çok yapışkan çok yılışık gibi ifadeler kullanırız ve 10’dan bir an önce uzaklaşmak kurtulmak isteriz. Ne kadar çok sevseniz de, ilişkinize önem de verseniz Çok fazla hevesli görünmemeye çalışın.

2. Sizin de kendinize ait bir yaşamınızın olduğunu ona hissettirin

Sevdiğiniz erkekli sürekli vakit geçirmek istiyor olabilirsiniz. Belki bu 100’den arkadaşlarınıza ve ailenizi ikinci plana atıyor olmak size garip gelmeyebilir. Ancak erkekler kendilerini parazit gibi yapışan kadınlardan nefret eder ve hayatlarına asla Bu karakterdeki kadını sokmak istemezler. Tek gecelik bir ilişki de bile yapışkan kadınlardan uzak durmaya özen gösterirler.
Bu yüzden kendi ayakları Üzerinde durabilen güçlü kadını ona gösterin.

erkegi-asik-etme-yollari-

3. İltifat edin

Güzel sözden iltifat edilmekten kadınlar gibi erkekler de çok hoşlanır. Çünkü güzel sözler duymak onun egosunu tatmin etmesini yarar. Eğer sizin beğendiğinizi hissederse size daima kendini beğendirmeye çalışacaktır. Sonuçta erkekle bir insandır. O da bazı hislere sahiptir.
Ancak sürekli iltifat etmek onun g*tünün kalkmasına neden olabilir. Dozunda ve kararında iltifat edin.

4. Daima dürüst olun

Dürüst olmak ilişkinin temelini oluşturur. Eğer size güvenmiyorsa ve bazı şubeleri varsa elbetteki ilişkinizi tekrar gözden geçirmesi gerektiğini düşündürecektir. Bu 100’den güvenini sarsmaya gayret edin küçük yalanlarla ilişkinizi zedelemeyin. Yalanın beyazı yoktur pembesi yoktur yalan yalandır.

[ads1]5. Değiştirmeye çalışmayın

Erkekler ve kadınlar da nedense sevdiği kişinin o özelliklerine aşık olur ve daha sonradan elde ettiğinde onu Aşık olduğu bu özelliklerden sıyrılmasını ve kurtulmasını ister. Kimsede bunu yapmak istemez hatta neden böyle olduğuna da bir anlam veremez.

6. Cinsellikte sınırları siz belirleyin

Erkek arkadaşınızın sizi daha çok sevmesini sizi daha çok bağlanmasını istiyorsanız eğer her şeyden taviz vermeyin. Onun her istediğine “evet” demek sizi sevmesini ya da vazgeçilmez olmanızı sağlamaz. Sizi basit ve prensip sahibi olmaya biri olarak görür. Cinsellikte siz İstemedikçe ve hoşunuza gitmedikçe İstediğin şeyi yapmasına izin vermeyin. Kesin ve kati sınırlarınızı belirleyin ve ona söyleyin.
Kadının kitabı.com Özel haberidir izinsiz olarak kullanılamaz

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz