Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Kasım 2018

En Popüler 5 Diyet Listesi

Kilolarından kurtulmak, fit bir vücuda sahip olmak ya da kilosunu korumak için birçok kişi yediğine içtiğine dikkat ediyor. Durum böyle olunca da durmadan yeni beslenme şekli ortaya çıkıyor.
Şimdi ise en çok tercih edilen en popüler diyetler ve diyetler hakkında ayrıntılı bilgileri Kadının Kitabı.com’da okuyun…
[ads2]
Karatay diyeti

Adından çok bahsedilen ve uyguaması daha kolay olan Karatay diyeti, diğer diyet listelerine göre biraz daha  rahat uygulanabilir. Çünkü tereyağı yumurta gibi  yiyecekleri yeme esasına dayanıyor.
Karatay diyetiyle ilgili ayrıntılar için tıklayın!

Dukan diyeti

Az karbonhidrat yemeye dayanan ayrıca  atak, seyir, güçlendirme, koruma gibi 4 aşamadan oluşan bir diyettir. Dukan diyetiyle ilgili ayrıntılar için tıklayın!

Mayo klinik diyeti

Sağlıklı yeme içme ve spor yapma alışkanlığını savunan bir diyettir. Diyet yapmanın sağlıklı ve az kalorili besinleri seçmek olduğunu, egzersiz yapmanın da aktif bir yaşamı benimsemek gerektiğini vurguluyor. Mayo klinik diyetinin ayrıntıları için tıklayın!

Akdeniz diyeti

Bu diyetin genel özelliği; daha sağlıklı bir hayat ve daha az işlenmiş yiyeceklerin tüketildiği çoğunlukla doğal bir beslenme şeklidir. Mevsime göre yetişen taze meyve sebze ayrıca beyaz et ve ağırlıklı olarak da balık ve zeytinyağı tüketimine özen gösterilen bir diyettir.
Akdeniz diyetinin ayrıntıları için tıklayın!

[ads1]
İsveç diyeti

Bu diyet  6 – 13 gün yapılması gereken bir diyet olup 3 ay sonra tekrarlanması önerilen ve günlük 1000 kaloriden az, protein ağırlıklı olan diyet şeklidir. Burada asıl önemli olan kişilere az kalori ile protein metabolizma hızlandırıcı etkisinden yararlanılarak daha hızlı bir biçimde kilo vermesini sağlamaktır.
İsveç diyetinin ayrıntıları için tıklayın!

2 Günde 1 kilo verdiren diyet için tıklayın
©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Hülya dedi ki:

    Ya ben şu diyeti yapıyorum 1-ayda-10-kilo-verdiren-diyet ama etrafımdaki insanlar hep dukan diyeti ile kilo veriyolar. Dukan diyetinde sadece et yeniliyormuş diye duydm sürekli et yiyerek kilo verilmezki ?

Yorum Yaz