Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Aralık 2018

Elçin Sangu

Kafkas asıllı Türk oyuncu Elçin Sangu 13 Ağustos 1985, İzmir doğumludur. Eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamıştır. 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde de eğitimini almıştır. 2011 yılından beri ekranlarda olan güzel yıldızın kendini asıl gösterdiği dizi projesi şu an halen ekranlarda izlenen Kiralık Aşk dizisidir. Defne karakterine hayat veren Sangu, doğallığı, sempatisi, güzelliği, mimikleri, şaşkınlığı ve her şeyiyle rolüne kendinden her şey katıyor. Saçları doğal kızıl, boya değil. Beyaz teni, bal rengi gözleri, minyon ve düzgün fiziğiyle milyonları kendine hayran bırakmıştır.

İlk dizisi Öyle Bir Geçer Zaman ki olmuştur. Mete’nin aşkı mekan sahibi Jale karakteri ile hayatımıza girmiştir Elçin Sangu. Aşk Kaç Beden Giyer, Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura (Güzide), Sevdam Alabora ve 1 senelik dizisi Kiralık Aşk (Defne) diğer projeleridir. Nescafe, Elidor ve Boyner markalarının reklam filmlerinde rol almış ve halen almaktadır. Elidor’dan 1 milyon, Boyner’de 2 milyon alarak markaların yüzü olmuştur. Bu paranın 800 bin lirasıyla kendine Levent’ten bir ev satın aldığını biliyoruz.

Toygar Işıklı’nın 2004 yılındaki Söz Olur video klibinde de oynamıştır güzel sanatçı. En iyi çıkış yapan oyuncu, en iyi kadın oyuncu, en yakışan çift(Defne-Ömer), yılın oyuncusu gibi pek çok ödülü vardır. Giydikleri çok konuşuluyor ve kadınlar tarafından takip ediliyor Elçin Sangu’nun. Ne giyse yakışıyor ve üzerine harika taşıyor. Onun doğal kızıl saçlarına sahip olmak isteyenler kuaföre koşuyor. 5 yıllık sevgilisi Yunus Özdiken ile mutlu bir ilişkisi var ve hayranları Sangu’dan evlilik kararı bekliyor.

Evlenmek için acelelerinin olmadığını, ilişkisinde çok mutlu olduğunu belirten Sangu, sevgilisi için çok güzel sözler söylüyor. Dizi partneri Barış Arduç ile de bir dönem yakıştırılmıştı güzel oyuncu Elçin Sangu. Pantene Altın Kelebek ödül töreninde sevgilisi ile boy gösteren ve güzel saçlarıyla geceye damga vuran ünlü oyuncu, geceden ödülle ayrılmıştı. Yapımcılar Sangu’ya yeni dizi, reklam ve sinema filmi projeleri için teklif yağdırıyor. Yıldızı çok parlak.

Geçtiğimiz aylarda yanağındaki çöküntü sebebiyle kist aldırma operasyonu geçiren genç oyuncu geçtiğimiz hafta da gözlerinden operasyon geçirdi. Ancak keyfi, neşesi hala yerinde. Kuşkusuz arkasında bu kadar seveni varken sırtı yere gelmez. Yolunun hep açık ve başarılı olmasını dileriz. Doğal kızıl güzelimiz Elçin Sangu’yu uzun süre boyunca ekranlarda görmek istiyoruz…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz