Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ocak 2019

Eğer cildiniz çok yağlıysa

Herkesin cilt yapısı birbirinin aynısı olmaz. Bu kesinlikle mümkün değildir. Annenizin ve babanızın cildi kuru olabilir ancak bu sizin de cildinizin  aynı olacağı anlamına gelmez. Bunun için kimseye küsmeye özellikle de kendinize kızmaya ya da sürekli şikayetçi olmaya değmez.

Yağlı cilde sahip olanların bilmesi gereken birkaç önemli nokta Bulunmaktadır.  Biz size kadının kitabı.com olarak hatırlatma çalışacağız.

1 .  Cildi yağlı olan kişiler yoğun ve ağır makyaj yapmamalıdır.

Çünkü cildiniz yağlı olduğu zaman makyajınız akmaya bozulmaya başlayacaktır. Bu yüzden yalanmaya başladığında daha iyi sizi zor durumda bırakmayacak şekilde makyaj uygulamanızı öneririz.

yagli-cilt bakimi

2 .   Gözeneklerinizi sıkılaştırmak için sürekli olarak toniklerini kullanmaktan vazgeçin.

Sürekli olarak servet değerinde olan cilt temizleme toniklerini kullanmak sizi mucizevi etkiler göstermeyecektir. Sizin tek ihtiyacımız olan şey aslında, günde en az iki defa cildinizi   Yıkamaktır.  Ayrıca yıkarken de nemlendirecek hassas ciltlere uyumlu  Bir sabun olmasına dikkat etmelisiniz.

3 . Yüzünüzü her gece hassa ciltler için uyumlu sabunla yıkayın ve mineralli soda ile durulayın.

Bu işlem gerçekten de cildinizdeki fazla yağı atmanıza yardım edecektir. Mineralli maden suyu cildinizdeki gözenekleri açacak ve rahat nefes almasını sağlayacaktır.

Seni sahip olanlara unutmaması gereken yalnızca iki önemli nokta vardır. Bunlardan biri hafif makyaj yapmak diğeri ise günde en az iki defa sabunlu suyla yıkamak işte hepsi bu    .  Çareyi ünlü markaların pahalı ürünlerini kullanarak aramayın bunların hepsi para tuzağı. bizden söylemesi 🙂

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz