Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019

Dövmeli Bir Kadının Sevgiliniz Olması İçin 10 Harika Sebep!

Neden dövmeli kadın? Dövme yaptırmışsa illa ki onunla aşk mı yaşamalı? ya da eğer br kadında dövme yoksa onunla yaşanılan aşk, gerçek mana da aşk değil midir?

İlginç bir başlık olduğu kesin. Biz de Kadininkitabi.com olarak gerçekten farklı gördük ve bu yazıyı sizinle paylaşmak istedik. Dövmeli kadınlar  hakkında yapılmış birbirinden değişik 10 farklı bakış açısı.

1. Çünkü dövmeli kadınlar korkusuzdur.
O ne der, bu ne der, canım yanar mı, bıkar mıyım, yaptırmasam mı, silinir mi, vb. endişeleri yoktur. Kimseden, hiçbir şeyden korkmadan, kendi kararını vererek dövme yaptıran bir kadın aşkta da korkusuzdur. Sizinle birlikte hiç ummadığınız maceralara atılır, size belki de unutmanız mümkün olmayan zamanlar yaşatır.

2. Çünkü kendine güvenleri tamdır.
Ne istediğini bilen, kararlı, cesur dövmeli kadınlar size özgür, heyecanlı, rahat bir ilişki vadeder. Siz boğmaz, gereksiz takıntılarla sizi yormaz, kendine güveni sizin de güveninizi arttırır.

[ads2]3. Çünkü rahatsız durumlarla rahatlıkla baş ederler.
Vücuduna boyalı iğne ile dövme yaptırmış bir kadının rahatsız edici durumlarla rahatlık baş etmesinden daha doğal ne olabilir? Bunun ilişkinize getireceği rahatlıktan bahsetmek bile istemiyorum.

4. Çünkü duygularını göstermekten çekinmeyen bir yapıları vardır.
Hissettiklerini vücuduna yansıtacak kadar yoğun yaşayan biri, size sevgisini göstermede, ifade etmede de sıkıntı yaşamayacaktır. Sevildiğinizi hissettiğiniz bir ilişkiye hazır olun.

5. Çünkü ne istediklerini çok iyi bilirler.
Asla kararsız değildirler, ne istediklerini bilirler ve bunun için harekete geçerler. İstediklerini alma konusunda onlardan daha iyisini bulmak çok zordur. Muallak, puslu bir ilişki yerine aydınlık ve parlak bir ilişki yaşarsınız.

6. Çünkü son derece seksi olurlar.
Bir ilişkinin olmazsa olmazı cinselliktir diyorsanız dövmeli bir kadından daha seksisini bulmanız zor. Bu ne istediğini bilen, kendine özen gösteren, yeniliklere açık, cesur kadınlarla birlikte olmadan cinsellik yaşadım demeyin bizce.

7. Çünkü eğlencelidirler, eğlenmesini bilirler.
Eğlence anlayışınızın aynı olmasına gerek yok, çünkü dövmeli kadınlar ayak uydurmasını bilir, çünkü onlar yaşamdan zevk almasını bilen, eğlenceli kadınlardır. Yeri geldiğinde uçsuz bucaksız gökyüzü altında el ele uzanırken bulursunuz kendinizi, yeri gelir bir konserde çılgınca şarkı söylerken. Dövmeli kadınlarla yaşayacağınız eğlencenin sınırı, kotası yoktur.

8. Çünkü egoları yoktur.
Elbette egoları vardır ama gözünüze sokmazlar, bunun ilişkinin önüne bir engel olarak çıkarmazlar. Karizmatik görünüşlerinin altında alçakgönüllü biri vardır aslında. Kendine güvenli olmalarının payı da büyüktür bunda.

[ads1]9. Çünkü insanlarla araları iyidir.
Çevrenize rahatlıkla girer, arkadaşlarınızla aranızdaki bağı fark eder ve buna müdahale etmez, girdiği ortamlarda sevilen biri olmayı başarır. İnsanlara asla tepeden bakmaz ve onları küçümsemez. Bunun ilişkinizle ilgisi ne mi? Yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz ama istediğinizde sormanıza gerek kalmadan sizi size bırakan bir sevgili desek?

10. Çünkü dövmeli kadın “Anı Yaşa” felsefesinin yılmaz bekçisidir.
Hayata bir defa geldiğinin farkındadır, küçük şeylerle bu hayatı zehir etmemesi gerektiğini anlamıştır, sorun çıkarmaz, sorun çözer, kavga etmez, uzlaşır, küsmez, barışır. Kısacası dövmeli kadın ile hayatı keyifle yaşarsınız.
onedio. com

İlginizi Çekebilecek diğer yazılarımız:

Sevgilinizle birlikte yaptırabileceğiniz harika dövme modelleri
Melek figürlü dövme modelleri
Dövme sildirme ile ilgili en çok merak edilenler

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz