Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ocak 2019

Demet Akalın’ın Kızı Hira’da Tümor Çıktı

[ads1]2014 yılının 4 Şubat’ında sezaryenle dünyaya gelen minik Hira bebek geçtiğimiz hafta ilk yaşını ailesi ile kutladı. Ancak Demet Akalın Kurt kızı Hira’ nın artık fotoğraf paylaşmaması sevdiklerinin ve hayranlarının meraklarından olsa gerek sinirlendirdi ve nerde hani bebeğin fotoğrafları? Demet Akalın’ a zaten yeterince magazin gündemindesin hala ne bu naz, ne bu sır gibi bebeği saklamak gibi sosyal medyada birçok ağır içerikli laflar sokulmaya başlandı. Bundan bir hayli rahatsız olan D. Akalın Cemile adlı bir Instagram kullanıcısının bu tür laflarına şu cevabı verdi.

demet akalin bebek

demet akalin bebek instagram

Çok bilmiş cemile! ben koyduğum bebeklerin altına bu Hira demiyorum netde gezen bebeğin resmiydi! Hiç bu kadar magazinin içindeyken gizem yaratacak biç halim yok! İlk bir kaç ay paylaşdık ve kızımda iyi huylu tümör çıktı bunu nazara bağladık ve hala tedavisi sürüyor neler çekdiğimi bir ben bilirim. Allah aşkına o pis ağzınızı benim melek yavrumdan çekin! Çok bildiğin dünyan sana kalsın tamam mı bir bok bilmemden de insanların hele bir bebeğin hayatına sakın karışma adını da anma!!!

demet akalin bebek instagram 2

[ads2]Demet Akalın o kadar sinirlenmiş ve domuş olacak ki kendisine yakışmayan bir şekilde Cemile adlı instagram kullanıcısını fena halde bozdu. Bu cevabı okuyan Cemile adlı kullanıcı da daha sonra instagramdan hesabını sildi.
Hira bebeğin fotoğraflarını görmek için tıkayın.
Kadının Kitabı.com özel haberidir. İzinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. ersin dedi ki:

    yazık hira bebeğe gerçekten. Küçücük bebekte tümor çıkmış, nazar mı değil mi bilemem ama üzüldüm doğrusu. Çok şeker maaşallah. Allah acil şifalar versin.

Yorum Yaz