Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Aralık 2018

Demet Akalın Hira’nın Fotoğraflarını Sattı

[ads1]Dün doğumun ardından Demet Akalın’ın kocası Okan Kurt hastane önünde bekleyen medya mensupları için doğum ile ilgili beklenen açıklamayı yaptı. Minik bebeği Hira’n ın 3 kilo 70 gram, 47 cm. olduğunu söyleyen Okan Kurt “ Sağlığı çok iyi. Çok heyecanlıyım ne diyeceğimi bilmiyorum. Aynı annesine benziyor” dedi.

Demet’in ve bebekleri Hira’nın sağlık durumlarının çok iyi olduğu öğrenildi. Ayrıca gazetecilerin bebeğin ilk fotoğraflarını ne zaman ulaşabiliriz sorusuna  ise fotoğraflar 100 bin liraya satılarak hayır işlerinde kullanılacağını da ifade ettiler.

[ads2]
Ünlü sanatçı Tuğba Özerk Demet Akalın’ı ziyaret etti ve , “Demet de bebek de çok sağlıklı. Çok mutluyuz bebeğimizi gördük. Teyze olduk. Bebeğin çok halası, amcası teyzesi var. Demet’e de benziyor çok tatlı. Allah nazardan saklasın. Tam bir aile oldular çok mutluyum. Göz göze geldik bebeğimize baktık duygusal anlar yaşandı” sözlerini gazetecilerle paylaştı. Demet Akalın, yatağından kalktı ve merakla bekleyen hayranları için  “Küçük Hira’mızı sağlıkla kucağımıza aldık. Dualarınız için, güzel dilekleriniz için teşekkürler” diyerek tweet’ini  paylaştı.

Demet  Akalın hastaneden taburcu oldu. Hira bebeğin ilk görüntüleri. Ama Demet Akalın Hira bebeğin üzerindeki örtüyü açıp medyaya göstermedi.

demet akalın

Hira bebeğin ilk fotoğraflarına ulaşmak için tıklayın

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz