Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Kasım 2018

Demet Akalın Formunu Nasıl Koruyor?

[ads1]Neredeyse bir  sene olacak. Demet Akalın Kurt minik kızı Hira’yı 4 Şubat 2014 tarihinde sezaryenle dünyaya getirmişti. Uzun bir süre de bebeğini herkesten sakladı. Demet Akalın hamilelik boyunca tam 32 kilo aldı. O incecik fiziğini hamileyim diyerek ne bulduysa yiyen Demet Akalın doğumdan sonra kısa bir süre içinde de o aldığı tüm kiloları nasıl verdiğini hepimiz merak etmişizdir.  Liposuction (yağ aldırma) yapmadığı bir kesin. Zaten o tür kilo verme çok sağlıklı olmamakla birlikte  doğum kiloları için çözüm değil… Biz Kadının Kitabı. com olarak Demet Akalın’ın aldığı o 32 kiloyu nasıl verdiğini çok merak ettik ve minik bir araştırmanın sonucunda da cevabımızı aldık.

[ads2]İşte Demet Akalın’ın doğumdan sonra verdiği kiloların sırrı…

Sabahları uyanınca mutlaka keçiboynuzunu kaynatıp suyunu içiyor.

Olmazsa olmaz şey sağlıklı beslenme. Demet Akalın yediklerine oldukça dikkat ediyor.
Öğünlerinde mutlaka sebze, meyve ve lif bakımından zengin olan besinlerle besleniyor.
Sıkı bir vücut için spor şart. Demet Akalın kilo verirken sarkık bir vücut istemeyeceği için haftanın 3 gününü hızlı tempoda ortalama 3 km’lik bir yürüyüş parkurunda yürüyüş yaparak formunu korumaya yardımcı oluyor.

Not: İnternet üzerinde yayınlanan “Demet Akalın şunu içerek zayıfladı bunu yiyerek kilo verdi ” gibi reklamlara aldanmayın. Demet Akalın sağlıklı beslenme ile  ve egzersiz yaparak bu kilolara ulaştı. Hiç kimse hem yiyip hem de kilo veremez.

Demet Akalın’ın kızı Hira bebeğin son fotoğraflarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İşte Demet Akalın’ın doğumdan  sonraki zayıflamış fotoğrafları

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz