Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ocak 2019

Demet Akalın’dan İtiraflar

demet akalin hamile 16 ay ilişkisi olan Demet Akalın  geçtiğimiz yıl 23 Nisan 2012 tarihinde Okan Kurt ile   Çırağan Sarayı’nda sade bir düğün töreni ile dünya evine girmişti.
3. evliliğini Okan Kurt ile yapan  Demet Akalın’ın  nikah şahitleri Seda Sayan ve Murathan Özer olmuştu. Herkesin “Demet Akalın 3 aya kalmaz bu  eşinden de boşanır” sözleri büyük sansasyon yaratmıştı. Lakin dedikleri gibi olmadı.  Şuan Okan Kurt’tan 5 aylık hamile olan Akalın geçtiğimiz günlerde Show Tv’de Gülben Ergen’in programına konuk oldu. Programda evlilik ve bebeği hakkında  daha  önceden  dile  getirmediği bir çok şeyi açıkladı.

Geçen  ay gazetecilerin ” kilonuzu nasıl  koruyorsunuz” sorusuna “yediklerimi kusuyorum”  şeklinde cevap veren  Akalın şimdi ise “kilo almaktan korkmuyorum, artık her şeyin çaresi var”  şeklinde konuştu.
Her zaman kilosuna dikkat eden  Demet Akalın, artık  göbeğinin kendisini rahatsız etmediğini ve onu sevmeye  bile başladığını dile getirdi.BVkP10jCEAAwQKmHamileliği süresince toplamda 10 kilo aldığını ve canı ne isterse  yediğini ve bunun onu rahatsız etmediğini söyleyerek  şu şekilde  devam etti ”1 sene önce tedavi görüyordum o kadar emindim ki. Negatif sonuçlanınca yıkıldım. Okan’a boşanalım ben sana çocuk vermiyorum dedim. Saçmalama dedi. Ama çok istiyor ve sen çocuk veremiyorsun çok zor bir durumdu. 2 kere tüp denedik. Tüp ya, kesin olacak ama olmadı. En son gittiğim doktor neden bu kadar ısrarcısınız, kafanızı boşaltın dedi. Çıktım bu doktor hiç bir şey bilmiyor dedim.

Bodrum’ a gittik aileyle tatil yaptık. Her gün rakı-balık sonra test yaptım hamileyim. Doktora gittim 5 haftalık hamilesin dedi. Nasıl ya dedim 41 yaşındayım ve şu an 5 aylık hamileyim. Bu benim için bir mucize! 10 kilo almışım zaten her ay bir kilo alınması lazımmış. Ama hiç umrumda değil. Bastırırız parayı veririz modundayım. Göbeğimi sevip hiç konuşmadım. Okan sabah akşam konuşuyor gelemem ben öyle şeylere. Öyle bir şey olur mu? Kendi kendine konuşur mu insan ya hu? Bebek beni duymuyormuş, sordum doktora.”
Gülben Ergen’in show tv’deki programında yaptığı itiraflarıyla bütün dikkatleri üzerine çekti. Siz de Demet Akalın’ın resmi Twitter sayfasından takit etmek isterseniz @DemetAkalin adresini kullanabilirsiniz.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. TeK_Cizgi dedi ki:

    Her Konuda Site İçerisinde Görevliler Saolsun Yardımcı Oluyorlar. Sohbeti Çok İyi Olan Bir Site Bize Tebrik Etmek Düşer…

Yorum Yaz