Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ocak 2019

Dar Paça Tulum Modası

[ads1]
Her zaman olduğu gibi hoş ve şık parçalar  modacıların tasarımlarından ve giysi üreten tekstil firmalarının en çok tercih edilen kıyafetler arasından zor siliniyor. Biz kadınlar için tulumlar oldukça rahat ve kolay kombine edilebilir can kurtarıcı dediğimiz parçalardan biridir. Modacılar her zaman olduğu gibi en çok tutulan ve tercih edilen giysilerin üzerinde küçük oynamalar yaparak ürünü farklı bir şekilde bizlerin beğenisine sunuyorlar. Yeni sezonda tulumlar geçtiğimiz senelerdeki gibi tamamen bol paça olmaktan çıkıp kotlar gibi dar paçaya dönüştü. dar paca tulum-

Tulumlarda yapılan en belirgin değişikliklerden biri de topuklara kadar uzun ve bol olmayışı. Bu sayede tulum giydiğinizde ayakkabılarınızın rengi ve modeli daha çok göz önünde oluyor. Örneğin yukarıdaki fotoğrafa baktığımızda yarım kollu mavi desenli  tulumla birlikte askısız bir el çantası, aynı renkte aksesuar ve ayakkabı ile hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada yakalamanıza fırsat veriyor. Tulumla birlikte giyilen ince topuklu bir ayakkabı da sağ fotoğrafta da göründüğü gibi seksi bir hava katıyor.

dar paca tulum-3

[ads2] Genel olarak baktığımızda da birçok ünlü isim gittikleri davet ve resepsiyonlarda farklı renk ve modeldeki tulumları tercih ediyorlar. Eğer uzun boylu fiziğiniz de düzgünse siz de çekinmeden, gönül rahatlığıyla dar kesim bir tulum giyebilirsiniz.
Boyunuz 1,60- 65’in altında ve biraz da kiloluysanız şayet, bilekte biten dar paça tulum giymek yerine ayak topuklarına kadar olan bol paça tulum giymeniz daha mantıklı olacaktır. Çünkü bol ve uzun paça tulumun altına istediğiniz uzunlukta bir ayakkabı (dolgu topuk da dahil) her şeyi giyebilirsiniz. Böylelikle olduğunuzdan daha uzun görünmenizi de sağlamış olacaktır.

dar paca tulum-4Kadın modası bitmek bilmeyen bir tren yolculuğu gibidir. Her zaman ve her şekilde rahatlıkla giyebileceğiniz parçalar bizlere sunulmaktadır.
Moda, tulum modası ise her tipe ve kiloya uygun modelleri de beraberinde getiriyor. O yüzden size yakışan her türlü kıyafeti bulmakta güçlük çekmeyeceksiniz.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz