Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ocak 2019

Daha Seksi Dudaklar İçin Ne Yapmak gerekir?

[ads2]
Dudaklarınızın rujluyken yada rujsuzsen her zaman seksi ve bakımlı görünmesi bütün kadınların önem verdiği bir konudur. Peki dudaklarımız için neler yapabiliriz?

Dudaklarda oluşan yarılma, çatlama veya balık derisi gibi pul pul dökülmelerin nedeni suyu az tüketmenizden kaynaklandığını ilk bakışta söyleyebiliriz. Bu yüzden suyu günlük olarak bol miktarda içmeliyiz. Ayrıca sadece dudaklar için değil vücudumuzdaki bütün organlar için eşsiz bir şifa kaynağı olduğunu aklımızdan çıkarmamak gerekir.

Çok susamıyor o yüzden de su içmeyi oldukça ihmal ediyorsanız o halde kendinize güzel bir şişe almalı ve sürekli gözünüzün önünde tutmaya özen göstermelisiniz. Özellikle de havanın buz gibi olduğu günlerde daha fazla su tüketmeye çalışın.
Hangi mevsim olursa olsun; ister yaz ister kış, dudaklarınız için de soğuktan ve güneşten koruyucu kremler sürmelisiniz. Dudaklarda yağ tabakası bulunmaz ve derisi oldukça incedir. Hassasiyetinden dolayı biraz daha dikkat etmeniz gereken bir organınız.

[ads1]
Peeling Nedir?

Peeling vücudunuza belli yağ ve temizlemeye yarayan diğer etkenleri karıştırıp derinin temizleme işlemidir. Peeling uyguladığınızda derideki ölü hücrelerden ve fazlalıklardan arınmanıza yardımcı olacaktır.
Belirli zamanlarda dudaklarınıza peeling yaparsanız daha pürüzsüz ve bakımlı olacaktır ve ruj sürdüğünüzde, rujun dudağınızda tabaka biçiminde durmayıp düzgün bir görünüm sağlayacaktır.

Dudak Peelingi için haftada bir zeytin yağı ve şekeri karıştırıp dudaklarınıza bir diş fırçası yardımıyla masaj yapabilirsiniz. Dudaklarınızı hem temizleyip hem de nemlendirecektir.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz