Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ocak 2019

Daha Önce Hiç Bu kadar Büyük Kedi Görmediniz!

[ads2]İlk gördüğünüzde bunların gerçekten birer kedi olmadığını düşünebilirsiniz. Hakikaten de bizim alışık olduğumuz küçük evcil kedilere hiç de benzemiyorlar. Hatta neredeyse aslan oyutunda olan bu kediler sahiplerinin kucağında bile duramayacak kadar büyük boyuttalar.

Bu kedileri evde barındırmak ayrı beslemek ayrı bir mesele. Çünkü bu kediler az da yemezler. Bildiğiniz koca köpek kadar yemek yerler. Türkiye’ de henüz bu kadar büyük kedi besleyen yok. zaten bizim Türk milletinin kendini beslemeye  gücü zor yetiyor. Bir de kendi gibi yiyen ve büyük bir insan kadar yer zapt eden bir kedi beslemek de herçekten hiç de akıl karı bir iş değil doğrusu.

İşte size birbirinden değişik renkte ve cinste kocaman kedi resimleri

Gözlerinize inanabilirsiniz. Çünkü gerçekten de hepsi gerçek…

en-buyuk-kediler-19 en-buyuk-kediler- en-buyuk-kediler-2 en-buyuk-kediler-3 en-buyuk-kediler-4 5 en-buyuk-kediler-5 en-buyuk-kediler-6 en-buyuk-kediler-7 en-buyuk-kediler-8 en-buyuk-kediler-9 en-buyuk-kediler-10 en-buyuk-kediler-11 en-buyuk-kediler-12 en-buyuk-kediler-13 en-buyuk-kediler-14 en-buyuk-kediler-15 en-buyuk-kediler-16 en-buyuk-kediler-17

[ads1]
en-buyuk-kediler-18

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz