Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Kasım 2018

Colin’s Şikayet!

Colin-s-t-shirtKadının Kitabı web sitesi olarak siz değerli okuyucularımızın görüş ve düşüncelerine yer verme kararı aldık. Bu bağlamda ilk konumuzu marka şikayetleri adı altında yayınlamaya karar verdik. Bu hafta sizlerle paylaştığımız şikayet konusunu bizlere gönderen İstanbul’dan isminin paylaşılmasını izlemeyen bir okurumuz (A. Ç.). Kendisinin şikayeti dünyada giyim sektörü üzerine kendisini kanıtlamış bir firmadan satın aldığı 4 parça üründe meydana gelen deforme ve renk atmaları. Sol taraftaki fotoğrafta gördüğünüz ürünü Forum İstanbul AVM’de bulunan Colin’s mağazasından satın alan okuyucumuz ürünü yalnızca bir defa giydiğini ve aslında koyu gri olan renginin ilk yıkamanın ardından bu şekilde solmasından şikayetçi. Dilerseniz şikayet metnini aşağıda sizlerle paylaşalım.

“İstanbul- Forum İstanbul AVM deki Colin’s mağazasından aldığım; gömlek, yakalı t-shirt’lerin tamamının renkleri daha üzerimdeyken boyası atletime ve vücuduma geçti.
İlk 30 derecelik ısıda yıkamamda ise koyu renkten eser kalmayarak
paçavraya döndü. Size 20 ağustos 2013 tarihinde 30 Tl ödeyip aldığım bir
T-shirt’ün resmini paylaşıyorum. Bundan sonra kesinlikle tanıdıklarıma Colin’s’ten bir şey almamalarını tavsiye edip facebook hesabımda bu görüntüleri paylaşacağım.”

Yukarıda gördüğünüz gibi aldığı ürünün yıkama talimatına uyulmasına rağmen bu şekilde renginin solması Colin’s ürünlerinde sıkça rastlanılan şikayetler arasında yer almakta.

Kadının Kitabı sitesi olarak aldığımız kararla tüketicilerin haklarını sanal aleme aktarmaya karar verdik. Siz değerli okuyucularımızın karşılaştığı şikayetleri bizlerle paylaşması halinde web sitemizde yayınlamaya söz veriyoruz.

Şikayetlerinizi kadininkitabi@hotmail.com mail adresine fotoğrafları ile birlikte detaylı olarak yazdığınız taktirde sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla
©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. oktay dedi ki:

  22.08.2015 Tarihinde 212 İstanbul power OUTLET’ten Almış Olduğum pantolonumu Seri-V Sıra – 164368 Numaralı Faturam İle 13.09.2015 Tarihinde İstanbul Forum AVM’de Bulunan Colin’s Mağazasından Değiştirme Talebime Olumsuz Bir Yanıt Aldığımdan Şikayet Yazma Gereği Duymuş Bulunuyorum. Umarım ZAhmet Eden Bir Yetkili okuyordur bu yazdıklarımı. 22.08.2015 Tarihinde Aldığım Ürünü 23.08.2015 Tarihinde Yurt içi İş Uçuşum dan Dolayı Valizimde Taşıyıp Sadece Yarım Saat Giyip Çıkarmama rağmen (Mecburiyetten DOlayı) Ürünün Diz Atmış Ve Çok Kırışık Olduğunu Gerekçe Göstererek (Nasıl Bir Ürün Satıyorlarsa Yarım SAatte Diz Atıyor) Değişim Talebime Olumsuz cevap Verdiler. Bu Kadar Büyük bİr Firmaya Yazık..

  1. öncel dedi ki:

   Gerçekten de colins kadar adi ürünü pahalıya satan bir firma görmedim. Ürünler ancak bu kadar adi ve kullanışsız olabilir.Çok hakılısını Oktay bey.
   Büyük bir firma falan da değil. Pazar malından kötü kıyafetleri. Colinsi daha başka nasıl şikayet edeceğiz bilemiyorum. Şikayetvarcom da işine geldiği gibi şikayetleri değerlendiriyor maalesef.

Yorum Yaz