Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Kasım 2018

2014’ün Kış Modası: Jokey Tipi Çizme

[ads2]Bu yıl Jokeyler gibi uzun çizme giymek oldukça moda haline geldi. 2014 yılında herkes kendi tarzını rengini bu jokey tipi çizme modeliyle göstereceğe benziyor. Mini etek, dar paça kot veya taytlarla giyildiğinde bacakları oldukça seksi ve düzgün  gösteren bu çizmeler şimdiden bayağı ilgi odağı oldu. Ayakkabı üreticileri daha çok bu modele ağırlık verdiklerini ifade ederken en fazla tercih edilen rengin ise kahverengi daha sonra siyah olduğunu belirttiler.

Genellikle bu tarz uzun çizmeler, düz taban yani topuksuz olarak halka arz ediliyor. Hem kış şartlarında kullanımı rahat ve görünüşü bakımından oldukça spor bir hava yaratıyor.
Yaptığımız piyasa araştırmalarının  sonucunda ortalama olarak en ucuz fiyat 70 T.L. den başlıyor. En ucuz fiyata sahip olan Jokey tipi çizme modelinin kalite bakımından  nasıl diye sorduğumuzda ise satıcı bize “Bunların fiyatları 70 tl den 500 tl ye kadar yükselebiliyor. Elbetteki size 70 tllik ürünle 350 tl lik bir çizmenin aynı kalitede olacağını söyleyemem. 70 tl lik çizme bir kaç yağmurdan sonra kenarlarından su alabilmektedir. Ama genellikle müşterilerimiz  bütçesine göre davranıyor. Düşük fiyatlısı da Pahalısı da şuan  gayet fazla alıcıya sahip.” şeklinde konuştu.

ç ç2 ç3 ç4 ç5 ç6 ç7 ç8 ç9 ç10 ç11Kahverengi  çanta modellerimizi de görmek isterseniz buraya tıklayarak sayfaya yönlendirileceksiniz. 

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz