Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ocak 2019

Çağla Kubat Amerikan Aileye Gelin Oldu

cagla-kubat-jimmy-diaz-ile-evlendi-2Uzun zamandır birlikte  olan Çağla Kubat ve Jimmy Diaz  hiç beklenmedik bir olayla medyada büyük bir yankı uyandırdı.
Hem dizi ve filmlerde rol alan, hem manken, hem de Türkiye’nin gururu  dünya sörf şampiyonu milli sörfçümüz  Kubat, kendisi gibi sörfçü olan Amerikalı Jimmy Diaz ile geçtiğimiz gece süpriz bir şekilde evlenerek “evli ünlüler kervanı” na  girmiş oldu.

Bu kararı alıp  almayacakları hakkında kimseye bir şey bahsetmeyen muhteşem ikilinin düğünleri 20 Eylül 2013 tarihinde, İzmir – Alaçatı Alavya Otel’de  harika bir düğün ortamı yaratılarak, her şeyin tam olduğu bir şekilde dünya evine girdi.

[ads2]
34 yaşındaki Dünya sörf şampiyonu Çağla Kubat ve 44 yaşındaki Dünya Rüzgar Sörfü Federasyonu Başkanı Jimmy Diaz ‘ın mutluluğu yüzünden okunuyordu. Belli ki  aralarındaki 10 yıl yaş farkı ve Millet farkı aşklarına engel olmadı.

Alaçatı Alavya Otel’de düzenlenen düğün törenine katılan davetliler,  Türk gelini Çağla Kubat’a özel bir ilgi gösterdi, eşi ise bir an yanından ayrılıp onu yalnız bırakmadı.

Habersiz bir şekildeki bu düğünü sabaha kadar eğlence eşliğinde geçiren gelin ve damadımıza bir ömür boyu mutlu mesut olmalarını umuyoruz.

Bakalım  bebek haberi ne kadar süre sonra sosyal medyada duyulacak.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz