Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

Burçlara Göre Meslek Seçimi

Burçlara Göre Meslek Seçimi

Koç

Yüksek enerjisini vermeleri gereken sektör ve alanlarda başarılı olurlar. Askerlik, sporculuk, izcilik, araştırma alanları, siyaset, medya ve araştırma bulma sahaları, mühendislik, teknisyenlik, yöneticilik, girişimcilik, itfaiyecilik, cankurtaranlık, liderlik gibi meslekler Koç burcu içindir.

Boğa

Finans ve ekonomi sektörü, değerli taş, mücevherat alanı yani kuyumculuk, restorancılık, emlak toprak alım satımı, aşçılık, bankacılık, müzisyenlik, koruma görevlisi, peyzaj, çiçekçilik, mimarlık, dekorasyon, heykeltıraşlık gibi meslekler Boğa burcu içindir.

İkizler

Araştırmacılık, gazetecilik, yazarlık, muhabirlik, emlakçılık, öğretmenlik, kütüphane görevlisi, reklamcılık, eleştirmen, sosyal medya uzmanı, konuşmacı, spiker, köşe yazarı, edebiyatçı, müşavirlik, politika, avukatlık, gezgin, pazarlamacılık, tezgahtarlık, sekreterlik, ticaret, turizm sektörü ve bilgisayar alanı işleri İkizler burcu içindir.

Yengeç

Maden ve yer altı kaynaklarını inceleyebilecekleri sahalar, madencilik, mühendislik gibi, arkeoloji, meteoroloji, tarih öğretmenliği, emlakçılık, güzellik sektörü gibi kadınsal alanlar, bankacılık, portföy yöneticiliği, çocuk bakımı ve yuva idareciliği, otelcilik, yöneticilik, antikacılık, kütüphanecilik, çiçekçilik, şairlik, senaristlik ve yazarlık gibi meslekler Yengeç burcu içindir.

Aslan

Yöneticilik, sahne sanatçılığı, oyunculuk, güzellik ve bakım alanında bir iş, elçilik, kuyumculuk, gazino ve eğlence yerleri işletmeciliği, sporculuk, spor merkezi işletmeciliği, tiyatro oyunculuğu, borsa, müzik, müdür, komutan, organizatör, müfettişlik, öğretmenlik, restorancılık, moda, ticaret, mimarlık, reklam gibi meslekler Aslan burcu içindir.

Başak

Psikolog, hemşire, biyokimya gibi tıp dalları, muhasebecilik, garsonluk veya temizlik işleri, eleştirmen, gözlemci, arşiv ve kütüphane, tarihçilik, komedyenlik, yazarlık, modacılık, mankenlik, konfeksiyon, öğretmenlik, iletişim dalında işler, devlet memuru, oyuncu koçluğu, gıda sektörü, veterinerlik ve polis gibi meslekler Başak burcu içindir.

Terazi

Sanat dallarının hemen tüm alanları, müzik, mimari, heykeltıraş, konsolosluk alanında bir iş, avukatlık, danışmanlık, siyaset, kuyumculuk, güzellik sektörü, eksperlik, kozmetik, berber ve kuaförlük, makyaj uzmanlığı, moda ve tekstil, avukatlık, hakimlik ve diplomatlık gibi meslekler Terazi burcu içindir.

Akrep

Matematik ve tıp sektörü, madencilik, arkeoloji, kimya, fizik, bilim adamı, araştırmacılık, psikolog, polis, dedektiflik, askeriye, politika, medya, astroloji ve medyumluk, yer altı ve yerüstü alanlarında çeşitli meslekler, sanatçılık, ticaret, satış pazarlama, cerrahlık gibi meslekler Akrep burcu içindir.

Yay

Yurtdışı alanında işler, öğretmenlik, profesörlük, dini alanlar, kişisel gelişim, felsefe, gemi kaptanlığı, medya, basın yayın, hosteslik, asistan, hukuk danışmanı, müzisyenlik, jokeylik, astroloji, sporculuk ve spor koçluğu, eğitim görevlisi, yöneticilik, ticaret, gezgin ve yazarlık gibi meslekler Yay burcu içindir.

Oğlak

Müdür, şef, idareci gibi yöneticilik alanları, ticaret, üretim, inşaat sektörü, mühendislik, iş adamlığı, çiftçilik, askerlik, oto alım satım, matematik ve hesap işleri, kimya, tıp, politikacılık, astronomi, yargıç, tarih öğretmenliği, mobilyacılık, mermercilik, antikacılık, yargıç, komutanlık, bilim ve teknik alanındaki meslekler Oğlak burcu içindir.

Kova

Bilim ve teknik alanındaki işler, teknoloji uzmanlığı, kaşif, bilim adamı, elektrik ve elektronik ile ilgili işler, sporculuk, astroloji, bilgisayar bilimleri, araştırmacı, tıpçı, uzay ve havacı, fotoğraf, yazarlık, konuşmacılık, öğretmenlik, rehber, astronot, mucit ve psikologluk gibi meslekler Kova burcu içindir.

Balık

Edebiyat, müzisyenlik, güzel sanatlar, yazarlık, ressamlık, doğa ve su sporları, ilaç ve kozmetik sektörü, modacılık, doktorluk, yaşlı bakımı, balıkçılık, ayakkabıcılık, öğretmenlik, din görevlisi, sinemacılık, yelkencilik, rehabilitasyon, dalgıçlık, şifacılık, astroloji ve medyumluk gibi meslekler Balık burcu içindir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz