Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019

Bu Tarz Benim 2. Sezon Yarışmacıları Kimlerdir?

Bu Tarz Benim 2. sezon jüri üyeleri
[ads1]
Remzi Cemil İpekçi
Chloe Ortaç
Umut Eker
Sibel Arna
Haftasonu eleme gecesine özel jüri ise Bület Ersoy
[ads1]İşte Bu Tarz Benim 2. sezonun  yarışmacıları

1. İdil Naz Kaluç

Bu Tarz Benim’in Show TV versiyonunun yarışmacılarından İdil Naz Kaluç, 1995 İstanbul doğumlu. Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü’nde eğitimini sürdüren 20 yaşındaki yarışmacı, Yüzmek ve spor yapmaktan hoşlanmasının yanı sıra pilates eğitmenliği gibi işlerle de meşgul.

1.67 boyunda ve 50 kilo ağırlığında olan Kaluç, kendisini hazır cevap biri olarak tanımlıyor. Bu Tarz Benim’ renk katacak isimlerden biri olan genç yarışmacı, sosyal medya üzerindeki yaklaşık onsekiz bin takipçisi ile dikkat çekiyor.

2. Çağla Yıldırım

Çağla, 21 yaşında ve İzmir doğumlu. 1.74 boyunda ve 52 kilo. Mankenlik yapıyor. Dizilerde küçük roller de aldı. Bir dönem Yusuf Güney’le aşk yaşadı.

3. Duygu Harman

Duygu, 23 yaşında ve Tekirdağ doğumlu. 1.80 boyunda ve 55 kilo. Emlakçılık yapıyor ama hayalinde oyuncu olmak var. Duygu Harman aykırı kişiliğiyle zirveye yürücek gibi görünüyor.

4. Nazlı Tepetaş

25, yaşında Ankara doğumlu. 1.68 boyunda ve 52 kilo. Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunu. Daha sonra Başkent İletişim Bilimleri Fakültesi’nde eğitim görmeye başladı. Bir dönem CNN Turk’te çalıştı.

5. Serpil Gök

24 yaşında ve İstanbul doğumlu. 1.70 boyunda, 53 kilo. Pilates yapıyor, tiyatro ve sinema ile ilgileniyor. Oyuncu olmayı hayal ediyor. Ailesi ile yaşıyor.

6. Buse Akbaşak

Bu Tarz Benim’in yeni sezonunda podyumda yürüyecek yarışmacılardan biri de Buse Akbaşak.Başak Akbaşak, kendine özgü tarzıyla yarışmanın sıradışı isimlerinden olmaya aday görünüyor. 1996 İstanbul doğumlu olan Buse Akbaşak yarışmayı kazanıp, büyük ödülle de kendi tarzına uygun butik dükkanı açmayı hedefliyor. 18 yaşındaki Buse Akbaşak, Lady Gaga’ya benzerliğiyle de dikkat çekiyor.

7. Ecem Akkaya

Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biriside Ecem Akkaya’dır. Yarışmacı tiyatroya ile uğraşıyor. Yarışmada konuşma şekli,mimikleri ve konuşma tarzı ile dikkat çekiyor. Ecem Akkaya 26 yaşında, İstanbul doğumludur. 1.65 boyunda ve 52 kilo.

[ads2]8Özde Özkan

21 yaşında ve İstanbul doğumlu. 1.78 boyunda ve 55 kilo. Miss Turkey 2014 yarışmasında finalistler arasındaydı. Ancak dereceye giremedi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Moda Tasarımı okuyor. Daha sonra yüksek
lisans yapmak istiyor. En büyük arzusu kendi tasarımlarını kendisi tanıtmak.

9. Nil Anka

Yarışmanın en ünlü ismi diyebiliriz. 25 yaşında, İstanbul doğumlu. 1.74 boyunda ve 56 kilo. Adnan Menderes Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu. Bir dönem mankenlik yaptı. Single çıkardıktan sonra çeşitli mekanlarda şarkıcılığa devam ediyor.
bugün. com.tr

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz