Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019

Bu Sene Evlenen Ünlüler

Bu yıl adeta ünlülerin evlilik yılı oldu ve magazin gündemine birbirinden olay nikah, düğün ve eğlence törenleri ile damga vurdular. Bakalım 2016’nın en ünlü gelin ve damatları, akıllara kazınan evlilikleri hangileri oldu?

Kıvanç Tatlıtuğ & Başak Dizer

19 Şubat 2016’da dünya evine giren ünlü çift Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer oldu. Paris’te gerçekleşen düğüne çiftin aileleri ve yakın dostlarından oluşan 50 kişilik bir grup katıldı. Sade bir nikah töreni ile evlendi ünlü çift. Başak Dizer ile rol aldığı bir dizinin setinde tanışan ve bir süredir aşk yaşayan Tatlıtuğ, sonunda nikah masasına oturdu. Nikah şahitleri Kıvanç Tatlıtuğ’un bağlı olduğu ajansın sahibi Gaye Sökmen ile Başak Dizer’in meslek arkadaşı ve iş ortağı Deniz Marşan oldu. Brüksel’deki nikahın ardından fotoğraf çekimi Brugge’de yapıldı, düğün Paris’te gerçekleşti. Dizer’in gelinliğinin imzası ise ünlü tasarımcı Tuvana Büyükçınar’a aitti.

Kenan İmirzalıoğlu & Sinem Kobal

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, geç de olsa evliliğe adım attı. Bir süredir birlikte olduğu genç ve güzel oyuncu Sinem Kobal ile 14 Mayıs 2016’da Ayvalık’ın Cunda Adası’nda dünya evine girdi başarılı oyuncu. Şaşalı düğünün yankıları halen devam ediyor. Cunda’nın ünlü Ortunç Koyu’nda bulunan Ortunç Otel’de evlenen çiftin mutluluk pozları hiç unutulmayacak olanlardan. Ünlü çiftin düğününe de adeta ünlü akını oldu. Burak Özçivit – Fahriye Evcen, Özge Özpirinççi – Burak Yamantürk, Bergüzar Korel, Cansu Dere, Engin Altan Düzyatan – Neslişah Alkoçlar, Burçin Terzioğlu – İlker Kaleli gibi ünlü çiftler ve isimler de oradaydı. Çift balayı için en yakın dostlarıyla birlikte 3 gün daha Cunda’da kalarak tatil yaptı. 1.5 yıldır aşk yaşayan ünlü ikilinin düğünü harikaydı. İmirzalıoğlu’nun ilk kez nikah masasına oturması herkesi şaşırttı.

Mahsun Kırmızıgül & Ece Binay

Ünlü türkücü ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül de geç olsa da dünya evine giren isimlerden oldu bu yıl. 1 yıldır beraber olduğu avukat sevgilisi Ece Binay’la rüya gibi bir düğünle evlendi. Los Angeles’ta 30 kişilik sade bir törenle evlendiler. Çiftin nikah töreni 13 Şubat’ta gerçekleşti, düğün planlarını ise yaz aylarına saklıyorlar. Ünlü çiftin ikiz kız bebekleri de bir süre önce dünyaya geldi.

Burcu Kara & Fırat Parlak

Ünlü oyuncu Burcu Kara kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Buğra Gürsoy ile kısa bir süre içinde anlaşamamış ve boşanmıştı. Bir süredir aşk yaşadığı yönetmen Fırat Parlak ile ikinci kez dünya evine girdi güzel oyuncu. Çiftin nikahı Burcu Kara’nın en sevdiği şehir Brugge’de gerçekleşti. Evlilik müjdesini sosyal medya hesabından verdiler. 1 yıllık birlikteliği bu sene Brüksel’de taçlandıran ünlü yönetmen ve oyuncunun törenine aileleri ve yakın dostları katıldı. İlişkilerinin birinci yıldönümünde evlilik kararı alan çift, geçtiğimiz Şubat ayında evlendiler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz