Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ocak 2019

“Brezilya Kalçası” Egzersizleri

[ads1]Erkeklerin tahrik olma sebebi, kadınların ise imrenerek baktığı ve özendiği Brezilya kalçaları.
Sanırız biz kadınlar erkekleri tahrik etmek için onların sevdiği ve hoşlandığı şeyleri seviyor ve o şeklide olmaya- görünmeye çalışıyoruz. Normalde koca pop.olu olmanın nesi güzel olabilir ki? Hele de Brezilya ‘da ki samba yapan kızların ki gibi. Tamam kabul ediyoruz, biraz kalkık ve diri kal.çalar gerçekten iç gıcıklayıcı. Ama erkek milleti nedense onunla da yetinmiyor daha da, daha da abartı istiyor.

Eğer sizin po.ponuz- kalçalarınız erkeklerin hoşuna gidecek kadar güzel değil ise pop.oyu biraz hareketlendirip canladırabilirsiniz. Çok zor değil. Herhangi bir operasyona, bıçak altına yatmaya da gerek yok. Yapacağınız şey çok basit: günlük olarak düzenli ve istikrarlı süren po.po kaldırma egzersizleri yapmak!

Peki hangi egzersizleri nasıl yapmalısınız? Henüz bu konu hakkında bir fikriniz yoksa şayet biz size Kadininkitabi.com olarak Kalçalara şekil verip, kaldıran 10 pop.o egzersizlerini burada sizlerle paylaşıyoruz.

Hem bu egzersizlerle birikte bacaklarınız ve karnınız da nasibini alacak. Bundan emin olabilirsiniz. Haydi bakalım şimdi harika görünen kalçalar için kaldırın pop.oları 🙂

brezilya-kalcasi-egzersizleri- brezilya-kalcasi-egzersizleri-2 brezilya-kalcasi-egzersizleri-3 brezilya-kalcasi-egzersizleri-4 brezilya-kalcasi-egzersizleri-5 brezilya-kalcasi-egzersizleri-6 brezilya-kalcasi-egzersizleri-7 brezilya-kalcasi-egzersizleri-8 brezilya-kalcasi-egzersizleri-9

[ads2]
brezilya-kalcasi-egzersizleri-10Bu hareketleri her gün sabah kalkınca ve gece yatmadan ömce 20’ier  defa yapın. 1 Ay uzun bir süre gibi gelebilir ancak zaman hızla akıp gidiyor. Hatırlarsanız yarın başlayacağınız diyetin üzerinden aylar geçti. O yarınlar asla gelmez. Hemen bugün şimdi başlayın.

Ünlü top model Andressa Urach Brezilya poposuna sahip olmak için bakın ne yaptırdı? Ve operasyon sonrası bacakları  ne hale geldi haberin ayrıntıları için buraya tıklayın.

Andressa Urach foto
Kadının kitabı.com özel haberidir İzinsiz olarak kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz