Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

Bir Solukta Bitireceğiniz Harika Bir Kitap!

[ads2]
Her zamanki gibi yine kitapçıda gezinirken gözüme  ‘Beni de Al’ isimli bir kitap takıldı. Belki kitabın isminden etkilendim, belki de o kitapta beni kendine çeken bir şey vardı. Bilemiyorum.  Her kitapta yaptığım gibi ‘Beni de Al’ kitabının önce arka kapağındaki yazıyı okudum ve sanki içinde bir şeyler benim için yazılmış diyerek 1 tane almaya karar verdim.

Ve….
Kadının Kitabı.com editörü olarak bunu bugün size  tanıtmaya karar verdim.

Mutlu olmak için iki saatiniz varsa, bu kitabı mutlaka okuyun!

BENİDEALÖNKAPAKAşk Oyunu’ isimli filmin senaristinden yepyeni bir kitap! Samimi, içten ve akıcı bir dille yazılmış ‘Beni de Al’ bütün kitapçılarda yerlerini aldı. Boğaziçi Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun Ezgi Yüksel’in biraz da kendimizi iyi hissetmek, hayattaki sorunlarımıza çözüm bulmak ve mutlu olmak için her zaman bir yol bulmamızı gösteren bir roman.

‘Beni de Al’,Aylin’in mutluluk arayışı içerisinde çıktığı bir yolculuk…

‘Beni de Al’ kitabının konusu Aylin adlı bir kadının yalnızlığından kaçmak için çıktığı bir yolculuk üzerine kurulu. ‘Beni de al’ Aylin’in mutluluk arayışlarını, kendi hayatını sorgulayışını ve bu sorgulayış esnasında çıktığı bir yolculuğu anlatıyor.

‘Beni de Al’, Aylin isimli yirmi sekiz yaşında bir kadının yalnızlığını ve yalnızlığından kaçma yollarını anlatıyor. Aylin bir üniversitede İngilizce öğretmenliği yapmaktadır. Annesi onu üç yaşında terk etmiştir, babası ile büyümüştür. Aylin hayatı boyunca bir daha annesini görmemiştir. Onu merak ederek, annesini tanımak isteyerek büyümüştür.

Hayatında kalan son iki insanın da onu terk etmesiyle Aylin yola çıkmaya karar verir ama gideceği yere karar vermemiştir. Sonunda Vilas isminde bir kasabaya yerleşir ve burada kendisine yeni bir hayat kurar. Yeni hayatının ona yaşatacağı güzel sürprizlerden habersizdir.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz