Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

59 Yaşında Ama Hiç yaşlanmadı

s3Eski zamanların efsanevi modellerinden olan Christie Brinkley, “Sports Illustrated” adlı derginin 1970’li yılların sonunda mayolu resimleriyle şöhreti yakalamıştı.
Şimdi ise “Haute Living” dergisi için poz veren Christie Brinkley, 59 yaşında olmasına rağmen eski güzelliğini hala  koruyor.
Ama bu çekici ve seksiliğine rağmen  kendini çok da fazla beğenmediğini söyledi.
Daily Mail’inyaptığı habere göre modellik kariyerinin ilk senelerinde yürekleri ağıza getiren Christie Brinkley o zamanlar kendini çok şişman gördüğünü dile getirdi.

Resimleri büyütmek için üzerine tıklayın.

 

seksi-güzel

25 yıl süresince kozmetik ürün markası olan Covergirl‘ün yüzü olan Brinkley, facebook’taki bir arkadaşının eskiden çekilmiş  bir resmini  paylaşması üzerine o zamanlarda kendini tombul bulduğunu aklına getirerek bu paylaşımdan çok rahatsız olduğunu belirtti.

 

 
 

 

 

Christie Brinkley”Fotoğrafa baktım ve o gün aklıma geldi. Şişman olduğumu düşündüğüm için çok rahatsızdım. Fotoğrafı bugün gördüğümde ne kadar ince olduğumu fark ettim ve kendimi bu kadar güvensiz hissetmeme çok şaşırdım” şeklinde konuşan Christie Brinkley şu an 3 çocuk annesi ama hala formuna dikkat ediyor.
Christie Brinkley’in 27 yaşında olan kızı Alexa Ray‘i de kendiyle barışık yaşamasını öğreterek büyüttüğünü ifade ediyor.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz