Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Aralık 2018

2016 Yılında Damatlık Modelleri Nasıl Olacak?

Hayatımızda belirli dönüm noktaları vardır. Bu dönüm noktaları çok önemli bir yer işgal ederler hayatımızda. Ve ömrümüzün sonuna kadar da unutmamız mümkün olmaz bu anları. Hele hele en çok da mutlu olduğumuz dönüm noktalarını yaşlandığımızda bile anlatırız herkese. Hayatımızın belki de en önemli dönüm noktalarından birisi de düğündür. Evet, kendi düğünümüz. Bin bir emekle, güçlükle kavuştuğumuz sevgiliyle beraber yaptığımız düğün töreni. Tabi ki böyle özel ve güzel bir anda insan mutlu olmak ister. Bunun yolu da şık ve zarif giyinmekten geçer. Öyle ye melek gibi bir bayanın yanında bizim de gayet şık ve özenli görünmemiz gerekecek. İşte bu yüzden ne giyeceğimize sağlıklı karar vermemiz kendi adımıza çok yararlı olacaktır.

Giyeceğiniz damatlık düğünün olacağı mekâna göre değişiklik gösterebilir. Örneğin bir plaj düğünü yapacaksanız gayet rahat bir damarlık seçmeniz yararınıza olacaktır. Estetik ve şık aynı zamanda bir o kadar da rahat bir kumaştan yapılmış olan damatlık sizi son derece şık ve rahat gösterecektir. Ya da havuz başı bir düğün yapmak istiyorsanız da şık bir blazer ceket ve altına da bir kumaş pantolon size yetecektir. Takımın içine de şık bir gömlek giymeniz ve bunu değişik aksesuarlarla da süslemeniz size yetecektir. Havuz başındaki düğünü hareketli geçireceğiniz için bu takım sizi çok rahat hissettirecek ve işinize çok yarayacak.

Ülkemizde belki de en çok tercih edilen düğün türü klasik düğünlerdir. Bu klasik düğünlerde giyeceğiniz damatlıklar diğer düğünlere göre daha kolaydır. Bu tür düğünlerde tabi ki smokin giyeceksiniz. Normal damatlıklara göre smokinler biraz daha gösterişli ve kullanışlıdır. Ancak smokin diğer takım elbiselere göre daha geç hazırlanır. O yüzden nişanlınız nişan elbisesini seçerken siz de damatlığınızı seçmeye başlasanız iyi edersiniz. Çünkü smokinler biraz daha geç hazır olur. Kendinize uygun smokini seçmeniz demek düğünde çok şık görünmeniz ve düğünün bir numaralı erkeği olmanız anlamına gelmektedir. Siz de eğer düğününüzde tek olmak istiyorsanız zamana, mekâna ve kendinize en uygun kıyafeti seçmelisiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz