Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

2014’ün Kısa Saç Trendleri

[ads1]Yazın bunaltıcı sıcaklarının başlamasına ramak kala uzun saçların bakımından ve şekil verme zorluğundan bıkmış kadınlar için 2014 Yazı İçin 5 Kısa Saç Modelini sizler için bir araya getirdik.

Dünyaca ünlü tasarımcı Coco Chanel “Eğer bir kadının saçlarını kestirmek gibi bir niyeti varsa aynı zamanda hayatını da değiştirmek eğilimini taşır” diyor. Bu yönden baktığımızda bir kadının saçlarını kestirmesi gerçekten de uzun bir karar aşamasından sonra yapılmış bir eylem olarak nitelendirilebilir. Çünkü kadınlar saçlarını uzun zahmetler içerisinde o derecede uzatmak için bayağı bir yol kat etmiştir. Bir anda kestirmek uzun süren bir pişmanlığa neden olabileceği için bunu uzun uzadıya düşünür ve saçlarını öyle kestirir.
2014 yazında kendine güvenen cesur kadınların kendi stilini yaratmaları için Vogue adlı kadın dergisinin en moda saç trendlerini sizlerle paylaşıyoruz.

İşte 2014’ün en trend kısa saç kesimleri

The Feathered Pixie

kisa-sac-modelleri_2014

The Blunt Bob

kisa-sac-modelleri_2014-2
The Collar-Grazing Chop

kisa-sac-modelleri_2014-3
The Modern Bowl

kisa-sac-modelleri_2014-4
The Textured Crop

kisa-sac-modelleri_2014-5

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:
2014’ün saç renkleri hakkında bilgi almak için tıklayın.
2104’ün en çok tutulan 2 renkli saç modeli Ombre için tıklayın.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Burcu dedi ki:

    Kisa sac modelleri cok hosuma gidiyor. Ama bana yakismadigini soyluyorlar. Yuz tipime gitmiyormus. Cesaret edip deneyemiyorum ki, tekrar uzamasi cok zaman alir.

Yorum Yaz