Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Kasım 2018

2014’ün İlginç Ayakkabı Modelleri

[ads1]
Kadınların almaktan bıkmadığı aldıkça alası geldiği şeylerden biri de ayakkabı. Hepimiz biliyoruz ki kadınlarda bir ayakkabı çanta hastalığıdır yayılıp gidiyor. Kadının Kitabı.com’un hazırlamış olduğu birbirinden ilginç tasarımlı 2014’ün garip ayakkabı modelleri.

Ayakkabi-moda

NATIONAL NUDE: Pek ayakkabı görünümü olmasa da aslında o bir ayakkabı. Vazo şekline benzeyen bu ayakkabı Anna Dello Russo’nun oldukça hoşuna gideceğini düşünüyoruz.

CÉLINE: Bu model aslında bir terlik. Ancak ilk bakışta o hissi uyandırsa da bu yaz ayakabı görünümlü terlikler çok moda olacak! Topuğu altın renkli metalden olması onu şık bir ayakkabı olmasını sağlıyor.

Ayakkabi-moda-2
VANS: Spor ayakkabıların çok fazla tercih edilmemesinin bir sebebi düz taban ve boyu uzun göstermemesiydi. Ancak Isabel Marant spor ayakkabılara da gizli topuk getirerek kadınların ilgisini çekmeyi başardı. Vans’ın modelinde düz bir taban görünümü olsa da aslında o içten topuklu bir spor ayakkabı. Uzun yıllar da tred olacak bir tasarım olacağa benziyor.

[ads2]
ASHISH: Bu modeli aslında kız erkek hepimiz çocukken  heyecanla giymitik. Işıklı ayakkabılar o zamanlar bir efsaneydi. Efsane ışıklı ayakkabılar şimdi geri döndü ve bu yazın en ilginç ayakkabı modelleri arasına girmeyi başardı.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz