Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

2014 Ocak Ayının Astrolojik Yorumu

2014 Ocak ayi astrolojik yorumu2014 Ocak ayında meydana gelecek ve bizi etkisi altına alacak astrolojik olarak önemli tarihleri sizler için paylaşıyoruz.

1 Ocak / Oğlak burcuda Yeniay: Yılın ilk ayına başlamamızla beraber seçmiş olduğunuz mesleğinizde sizi öne çıkaracak koşullar meydana gelecek. Oca ayında önemli insanlarla görüşebilir toplum içinde iyi bir yere gelebilirsiniz. İnsanların dikkatini çekebileeğiniz bu ayı iyi değerlendirmeli , akıllı kararlar almalısınız.

1 Ocak / Güneş Pluto kavuşumu: Toplumda güçlü yere sahip  kişilerle birlikte olabilirsiniz. Elde etmek istediğiniz  şeyler için sizi destekleyebilirler. Ama  yeniliğe açık olmanız gerekir. Yaşayacağınız bu birkaç günü en iyi şekilde değerlendirmeli olumlu düşünceler içinde olmalısınız.

11 Ocak / Güneş Venüs kavuşumu: 2013, 21 Aralık’tan itibaren  geri giden Venüs, ilişkilerinizde  hasar meydana getirmiş  olabilir. Fakat ocağın 2. haftasında kendinize değer katacak durumlar meydana gelebilir. Bir hediye, aldığınız maaşa zam veya başarınızın takdir edillmesi sizi mutlu edecek.  İnsanlar tarafından sevilme ve saygı görmenin keyfini sürün.

16 Ocak / Yengeç burcunda Dolunay: Meydana gelecek dolunay bütün  konuları tetikleyecek. İşinizl ile alakalı verdiğiniz  kararlarla, evdeki  sorumluluklarınızı dengelemek zorunda kalacaksınız.

30 Ocak / Kova burcunda Yeniay: Toplumu yakından ilgilendiren konuların ağır basacağı bir aya girerken  kişşisel  özgürlükler, sosyal haklar daha çok  gündemde olabilir. İçinizden gelen özgürlük ve yenilenme sesine kulak verin.

31 Ocak / Venüs düzeliyor:  2013, 21 Aralık’ta gerilemeye başlamış  olan Venüs, aslında bize değer yargılarınızı tekrar  gözden geçirmemizi istiyordu. Bozulan  ilişkiler, maddi sıkıntılar sebebiyle biraz  gerilmiş olabilirsiniz. Eşinizveya sevgilinizle böyle hiç yoktan  bir sebep  yüzünden tartışmış olabilirsiniz. Venüsün tekrar canlanmasıyla birlikte herşey yoluna girecek ve aksilikler ortadan kaybolacak.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.