Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

Nisan Ayının Astrolojik Olarak Önemli Tarihleri

[ads1]15 Nisan / Dolunay’da Ay tutulması

Aşk hayatınızda şu günlerde önemli gelişmeler  ya da bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Eşinizle, iş ortağınızla ya da arkadaşlarınızla olan ikili ilişkilerinizde daha dikkatli davranmalısınız. Dolunayda ay tutulması sırasında sizin için çok önemli kararlar almadan kaderin size göstereceği işaretleri beklemeli ve ona göre davranmalısınız. Nisan ayında sizin bilginiz dışında gelişen ve size sürpriz olan olaylar 2014 yılı içinde gelişmeye devam edebilir.

21 Nisan / Uranüs Pluto karesi

2012’ den  beri tekrar eden  bu bağlantı, nisan ayı süresince toplumumuzu yakından ilgilendiren önemli olayların meydana geleceğini anlatıyor. Hiç beklenemdik bir şekilde  gelişen, tüm  halkı yakından ilgilendiren toplumsal olaylar gündemi sarsabilir. İsyan eden  tavırlar, hiç beklenmedik sıra dışı gelişmeler, otorite gerginlikleri nisan ayı boyunca  gündemde yerini alacak. Bu dönemde toplumsal olarak yeni bir dönüşüm yaşanacağımızı unutmayın.

[ads2] 29 Nisan / Yeniay’da Güneş tutulması

Genellikle parasal konuların önem kazandığı güneş tutulmasında fevri davranmaktan çekinmeli ve biraz sakin hareket etmeye gayret etmelisiniz.  Tutulmada meydana  gelecek kaderinizdeki olaylarda temkinli yaklaşarak kendinize biraz zaman tanımalısınız. Olaylar ve durumlar karşısında aldığınız hızlı kararlar maddi, manevi zarar görmenize neden olabilir.  Bu süreçte başınıza gelen durumlar yıl boyunca farklı şekillerde gelişme gösterebilir.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz