Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

2014 Eylül  Ayının Astrolojik Olarak Önemli Tarihleri

[ads1]
9 Eylül / Balık burcunda Dolunay: Yavaş yavaş yaz son anlarını size hissettirirken sonbaharın da hasadını toplamaya başlayacaksınız. Bundan böyle Dolunay’ın etkisiyle yaptığınız çalışmaların karşılığını görebileceksiniz. İşinizdeki detaylı zor işler gündeme geldiğinde bu konuda gösterebileceğiniz tüm yetenekleri sergilemenizde fayda var. Sizi mutlaka eleştirenler ya da destek yerine köstek olmaya çalışanlar olacaktır. Bunlara aldırmayarak kendi işinize yoğunlaşın ve üstesinden gelin. Pozitif düşünün ve başarıya yaklaştığınızı göreceksiniz.

24 Eylül / Terazi burcunda Yeniay: İkili ilişkileriniz  her zamankinden daha iyi ve anlamlı olacak.  İşinizle ya da kendi hayatınızla alakalı olarak yapacağınız yeni anlaşmalar ve bağlantılar olumlu yönde ilerleyecek. Kendinizi ortaya koyduğunuzda daha düşünceli kibar ve  alçakgönüllü olmaya çalışmanızda fayda var. Kolayca ilerleyebileceğiniz günler içinde olacağınızı unutmayın.

[ads2]
25 Eylül / Jüpiter Uranüs üçgen: Bu aralar birden bire ani ve heyecan verici durumlar meydana çıkabilir. Daha bilinçli ve akıllı davranırsanız kendinizi fazlasıyla olayın içinde kaybolmuş gibi hissetmezsiniz. Her şey sizin elinizde olduğunu unutmayın. Birçok şey sizin tutum ve davranışlarınıza göre şekilleniyor.

@Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz