Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Kasım 2018

2013 Louis Vuitton Holiday Gift Koleksiyon Tanıtımı

[ads2]
Louis Vuitton Holiday Gift (Louis Vuitton tatil hediyeleri) Koleksiyonunun reklamında bu  sefer hiç bir ünlü kişi oynamıyor. Bu sefer meşhur olan yeni bir Kaz 🙂 Evet yanlış okumadınız Louis Vuitton‘un yeni reklam temsilcisi şeker mi şeker bir “Kaz“.
2013 Louis Vuitton Holiday Gift Koleksiyonunda rengarenk çantalar, vazlizler, göz alıcı takılar aksesuarlar, ipek eşarplar, kemerler, iPhone-Pad koruyucu  kılıfları ve özel tasarımlı dolma kalemlerden oluşuyor. Özenle  hazırlanmış Louis Vuitton konsepti yine 2013’ü uğurlarken en gözde marka olarak aklıllarda kalacak.

Markanın yeni reklamı açılırken  ‘The Goose’s Game’ (Kazlar’ın Oyunu)’nu oynamanızı istiyor. Oyun ekranında karşımıza Louis Vuitton’un ürünleri çıkıyor. ‘Kaz’ın üstünde durduğu küpü döndürdüğünüzde 39 değişik hediyeden bir tanesinin anime-filminiseyrediyorsunuz.

2013 Louis Vuitton Holiday Gift reklamında sadece ürünlerini tanıtmakla kalmıyor aynı zamanda hediye paketi nasıl hazırlanır onun hakkında da güzel bir görsel şölen hazırlıyor.Biz Kadının Kitabı ekibi olarak Louis Vuitton paketleme sanatı videosunu çok sevdik. Bakalım  siz de sevecek misiniz?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz