Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

2 Beden Daha Zayıf Görünmenin Püf Noktaları!

[ads1]Bazılarımız çok şişman olmasalar da balık etli bir yapıya sahip olduklarından dolayı şişman görünebiliyorlar. Bu açığı kapatmak aslında oldukça kolay ve hızlı. Gelin hep birlikte 2 Beden Daha Zayıf Görünmenin Püf Noktalarına bir göz atalım.
Kısacası sizin için derlediğimiz doğru kıyafet kombinasyonları ile olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz…

1 Numaralı Özellik: Doğru Orantı

Birçok mağaza ve alışveriş merkezlerinde gördüğümüz bol ve yuvarlak kesimler şişman olmasa da kişiyi daima hantal ve kilolu gösterir.Doğru dengeyi kurmak için için bol bir etekle dar bir tişört ya da tam tersi ile kombinlenmiş uyumlu bir kıyafetle bu işi halledebilirsiniz.

Siyah renk

Ne olursa olsun siyahın mucizesine inanın ve saklamanız gereken bir yer varsa mutlaka siyahı kıyafetlerinizde tercih edin.

siyah elbise

Uzun ceketler

Kalçalara kadar uzanan dar kesimli ceketler sizi olduğunuzdan daha güzel gösterir. Ancak ceket kesiminin vücudunuzu iyi temsil ettiğine dikkat etmelisiniz. Bel kısmı oturan ceketler daima belinizi ince gösterecektir.

Biçimli etekler

Etek giymek isterseniz beli dar diğer kısımları yukarıdan aşağı kadar bol olanlardan uzan durun. Eğer basenli bir vücut tipiniz varsa asla balık etek tarzı modelleri denemeyin.

kemer

[ads2]Düz bir kemer

Bazı kemerler bele şekil vermek yerine daha kalın ve biçimsiz görünmelerine sebep olurlar. Bu yüzden seçeceğiniz kemeri alırken sadece rengine ve modeline bakmayın.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz