Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Aralık 2018

10 Yıl Genç Görünmek İçin Ne Yapılabilir?

Kadınların en çok dikkat ettiği konular arasında yer alan genç görünme konusunda pek çok yöntem kullanılmaktadır. Kimi zaman estetik uygulamalara yer verilmekte, kimi zaman ise yapılan makyaj yöntemleri ile bu görünüm sağlanabilmektedir. İlerleyen yaşlarda ciltte meydana gelen yaşlanma etkileriyle birlikte bozulmalar, kırışıklıklar meydana gelmekte bu nedenle de yaşlı bir görünüm meydana gelmektedir. Kadınların oldukça önem verdiği genç görünme için pek çok makyaj hilesi bulunmaktadır.
İşte size kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu makyaj uygulamalarıyla daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Daha Genç Görünmek İçin Uygulanacak Yöntemler

kalin-kas-guclendirmek
• Kaşlarımız tüm yüz ifademizi etkilemekte olan ve yüzümüzde çatı görevi görmekte olan bölgedir. Kaşlarınızın kalkık görünmesini sağlayan makyaj uygulamaları ile daha genç ve canlı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kaşlarınız aralıklı bir yapıya sahipse özel kaş kalemleri yardımıyla doldurabilirsiniz.http://kadininkitabi.com
Daha sonra ise kaşlarınızın hemen altına çok ince ve belli belirsiz aydınlatıcı bir kalem ya da far sürerek dağıtabilirsiniz. Bu sayede kaşlarınızın daha kalkık bir şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. (kalın kaşlar için ne yapmalı?)

kaz-ayagi- nasik giderilir

• Gözlerinizin çevresinde oluşacak kaz ayaklarını kamufle etmeniz gerekmektedir. Oldukça sık uygulanan ve yanlış bir uygulama olan fondötenler ile kaz ayaklarının kapatılmaya çalışılması durumunda daha belirgin bir hale gelmektedir. Bunun yerine aydınlık etki yaratacak bir pudra ya da kapatıcıyla bu bölgeye ışıltı katabilirsiniz. Bu sayede kaz ayaklarından kurtularak daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz.

dudak ve burun kenarlarindaki kirisiklik

[ads2]• Burun kenarlarından dudak yanlarına doğru inmekte olan parantez biçimli kırışıklıklar sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterecektir. Bu kırışıklıkları cildinizden daha açık renkteki kapatıcılarla kapatabilir, görünümlerini azaltabilirsiniz.
Bu uygulamalarla daha genç bir görünüme sahip olarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.
Kadının Kitabı.com özel haberidir. İzinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz