Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

1 Kilo Vermek İçin Kaç Saat Yürümek Gerekir?

[ads1]Kilo vermek herkesin hayali. Kilo alması kolay olduğu halde vermek maalesef o kadar da basit olmuyor ne yazık ki. 1 Kiloyu nasıl vereceğiz diye kara kara düşünenler için hazırlanmış motive edici bir ipucu veriyoruz bu yazımızda. Kilo vermek biraz irade işi.

Eğer 1 kilo fazla yağı vücudunuzdan atmak isterseniz 7.200 kaloriyi yakmanız gerekecektir. Ya da 7 bin 200 kaloriyi günlük enerji ihtiyacınızdan kısarak uzun bir sürede vereceksiniz. Örneğin sizin normal kiloda kalmanız için günlük 1700 kalori gerektiğini varsayalım. Her gün 1.500 kalori alarak günlük 200 kalori eksiğiniz kalıyor 7.200 e ulaşmanız için 36 gün gerekiyor. Yani hiç bir şey yapmayarak her gün yediğiniz 1 paket  çikolatayı yemezseniz 36.cı günün sonunda 1 kilo zayıflamış olacaksınız. http://kadininkitabi.com

1-kg-vermek-icin-kac-saat-yurumek-gerekir-ki
[ads2] 1 kilo vermek için 7.200 kalori yakmanız gerekir bu da tam olarak 12 saat sürekli yürümenizi gerektirir. Zayıflamak istiyorsanız bua kesin kararlı olun,  İradenize azıcık sahip çıkın ve her gün 1 saat hızlı tempoda yürüyüş yapın  bu şekilde ayda 3 kilo vermiş olursunuz. Su içmek kalori yakmanıza neden olur. Bol bol su için vücudunuz çalışsın kalori yakın….
Yürüyüş yapmanın 20 faydası için tıklayın
Kadının kitabı.com özel haberidir. İzinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz